ایمان قاسمی

پنل پیامک انبوه

قطعا با مفهوم پیام کوتاه (SMS) آشنایی دارید؛ پیام کوتاه، یک پیام متنی است که از طریق تلفن همراه، گوشی هوشمند و PDA (Personal digital assistant)، بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار جانبی، ارسال می‌گردد. در حقیقت، اس ام اس (Short Message System) یک پروتکل است که جهت ارسال پیام بر روی شبکه‌های بی‌سیم طراحی شده است. اما در این مطلب قصد داریم تا در مورد سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه یا سامانه پیامک صحبت کنیم. همانطور که اشاره شد، سامانه پیام کوتاه، سیستمی است که به کاربران خود امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه را به صورت اختصاصی می‎‌دهد. بدین معنی که نرم افزاری کاملا اختصاصی با هدف ارسال و دریافت اس ام اس طراحی شده است. این نرم افزار تحت وب می‌باشد و برای استفاده از آن نیازمند اتصال به شبکه جهانی وب (اینترنت) هستیم. اصولا، برای استفاده از هرگونه نرم افزار تحت وب، اتصال به اینترنت موردنیاز است.

انواع پنل های پیامک

پنل نمایندگی

سایت های پربازدید
مشاهده امکانات پنل و خرید

باشگاه مشتریان

مناسب برای عموم
مشاهده امکانات پنل و خرید

ورود به پنل پیامک

توسط تیم باب منیر
مشاهده امکانات پنل و خرید

شرایط عمومی

راهنمای خرید

1- از طریق سفارش آنلاین پنل به صورت آنی ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور ارسال میگردد ، پرداخت وجه نیز پس از فعالسازی و تحویل پنل انجام خواهد شد ، بنابراین میتوانید قبل از پرداخت وجه سامانه را به صورت کامل تست نمایید. 2- توضیحات تفصیلی هر بخش را پس از ورود به سامانه از طریق نام کاربری demo و رمز demo مشاهده نمایید 3- به تعرفه پیامک ها مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد .

مدت زمان اعتبار

تمامی پنل ها یک ساله بوده و در سال های آتی شامل 50% تخفیف جهت تمدید می باشد ، هزینه سالیانه جهت بهبود کیفیت خدمات و پشتیبانی ، به روز رسانی و اضافه شدن بخش های جدید و همچنین ارتقاء سرور دریافت می گردد. کاربرانی که ارسال پیامک آنها در طول سال بیش از 3 میلیون پیامک باشد از پرداخت آبونمان معاف خواهند بود . ارائه پنل به صورت مادام العمر یا دائمی یا عناوین مشابه برخلاف قرارداد مخابرات وصنف سامانه پیامک می باشد .

نکات ضروری قبل از خرید

آیا در ارسال محدویت وجود دارد ؟

هیچ محدودیتی از نظر تعداد ارسال پیامک در سامانه وجود ندارد.

امکان گزارش گیری وجود دارد ؟

قابلیت ارائه Delivery دقیق در سامانه وجود دارد .

آیا هزینه پیامک های ارسال نشده به حساب کاربری برمیگردد ؟

بله

آیا دریافت پیامک هزینه ای اخذ می شود

خیر

آیا خرید پنل مالیات ارزش افزوده دارد؟

9% مالیات ارزش افزوده به تعرفه های پنل ها اضافه خواهد شد.

آیا برگشت وجه در صورت ناراضی بودن وجود دارد ؟

تمامي محصولات 2 روز گارانتي برگشت وجه دارند. و فقط 20 درصد هزينه فعال سازي پنل و خریداری خط کسر و مابقی مرجوع خواهد شد. وجه تا قبل از ارائه خدمات به مشتري باز گردانده ميشود.

آیا امکان ارسال پیام از خطوط ثابت وجود دارد؟

به واسطه این سرویس، مشترکین تلفن ثابت می‌توانند با شماره‌ تلفن ثابت خود و از طریق این پنل ، به ارسال و دریافت پیامک بپردازند و بدین ترتیب به جای پیش شماره های مجازی 1000، 2000 و 3000، شماره ثابت تلفن کسب و کار خود را به همراه پیش شماره 021 به عنوان شماره فرستنده، به کار ببرند. به عنوان مثال به جای شماره 100022248016 میتوانید از شماره 02144944923 پیامک های خود را ارسال و پیامک مخاطبین را دریافت نمایید. متقاضیان سرویس می توانند پس از تکمیل فرم ثبت نام و خرید پنل کاربری یا نمایندگی اقدام به سفارش خط ثابت خود نمایند. مدارک مورد نیاز جهت سفارش خط 1- کپی کارت ملی 2- اصل و کپی آخرین قبض تلفن ثابت به نام مالک پنل